AUTOMECHANIK

Náplň práce:

-provádění servisních prohlídek

-provádění předprodejních servisů

-provádění záručních oprav

-pokročilá diagnostika

-mechanické opravy motorů / převodovek

-pneuservis

-příprava vozidel do lakovny / klempírny

-udržování pořádku a čistoty na pracovišti

-pomocné práce

Požadujeme:

-zkušenost práce s diagnostikou

-praxe minimálně 3 roky

-řidičský průkaz skupina B

-samostatnost

-ochota se dále vzdělávat

-zaměření na elektro / znalost i jiné značky - výhodou

Nabízíme:

-moderní prostředí autorizovaného servisu

-pravidelné školení s postupným zvyšováním kvalifikace u značky Kia

-práci s nejmodernější automobilovou technikou a diagnostikou

-finanční ohodnocení s přihlédnutím ke kvalitě provedené práce

-zázemí stabilní firmy

V případě, že máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete životopis na email: david.dolinek@dolnis.cz

Poznámka: Povinné položky jsou označeny Required, ostatní jsou volitelné.

Required
Required
Required
Required
Required

Vámi poskytnuté údaje slouží jen pro potřeby komunikace mezi naší firmou a Vámi, nebudou poskytnuty žádné třetí osobě.